İNSAN KAYNAKLARI

ÇALIŞAN DEĞERLERİMİZ

Kalıpçılık sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesiyle başarısının sürekliliğini sağlayan Karel Kalıp, şirket başarısında en büyük payın çalışanlara ait olduğuna inanmakta ve her çalışanı ayrı bir değer olarak görerek güvenilir ve sorumlu bir işveren olma çabasını sürdürmektedir.

Bu yolda kendisini ve çevresini sürekli geliştiren, inovatif, değişime hızla uyum sağlayan yetenekleri ailesine katarak, bu kişilerin doğru pozisyonlarda çalışmasını, mesleki bilgilerini arttırarak gelişmelerini ve tecrübe kazanmalarını sağlar

KAREL KALIP, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin istediği kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. 

ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ

Karel Kalıp, lise, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencilerine yönelik staj, yüksek lisans yaparken çalışabilme, ödev ve bitirme projelerine destek olma, stajdan sonra işine devam etme uygulamaları ile öğrencilerin gelişimine destek verip, genç yetenekleri iş hayatına hazırlamaktadır. Üniversite şirket işbirliğiyle öğrencilerin iş hayatını tanımaları ve iş deneyimi kazanmalarına katkıda bulunmak amacıyla gerek üniversitelerle yaptığı protokoller çerçevesinde, gerekse birebir öğrenci başvurularını değerlendirerek hem okullara, hem öğrencilere, hem de şirkete karşılıklı katma değer sağlayacak üniversite sanayi işbirliği çalışmalarını yürütmektedir.

 

Karel Kalıp, bu işbirliği çalışmalarına şirket bünyesinde tanıdığı olanakların yanı sıra okullarda gerçekleştirdiği panel ve seminerler, teknik geziler, derslere katılım gibi etkinliklerle de katkıda bulunarak, gençlerimizin yanında yer almaktadır.

ik@karelkalip.com.tr mail adresine e mail gönderilerek daha fazla bilgi edinilebilir.

İŞ SAĞLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ

Karel Kalıp olarak, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının şirket başarımızın ve gelişimimizin önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Sağlıklı ve güvenilir çalışma ortamı için;

  • Yasal yükümlülükleri yerine getiriyoruz,
  • Çalışma ortamındaki riskleri analiz ederek tanımlayıp yok eder yada etkilerini en aza indiriyoruz,
  • Yönetim katkısını, çalışan katılımını en üst seviyeye yükseltiyoruz,
  • Çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşması için eğitimler düzenliyoruz,
  • Sıfır iş kazası hedefini benimseyerek gerekli önlemleri alıyoruz.

STAJ OLANAKLARI

 

Karel Kalıp olarak, üniversiteler, meslek yüksek okulları , meslek ve teknik liselere yönelik staj programları gerçekleştirerek, genç arkadaşlarımıza iş hayatında fırsat vermeyi istiyoruz.

Sevgili öğrenciler, ik@karelkalip.com.tr mail adresine e mail göndererek staj yapmak istediğiniz döneme kayıt yaptırıp, staj programlarımıza dahil olabilirsiniz.

ARAMIZA KATILIN- İŞ BAŞVURUSU

Karel Kalıp ailesi arasına katılmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup gönderiniz. Tüm başvurular, gizlilik prensipleri çerçevesinde tek tek incelenecek ve arşivlerimize eklenecektir.
Güncel iş pozisyonları www.kariyer.net sitesinden takip edilebilir.

[contact-form-7 id=”390″ title=”İŞ BAŞVURU FORMU”]