İNSAN KAYNAKLARI

ÇALIŞAN DEĞERLERİMİZ

Kalıpçılık sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesiyle sürdürülebilir başarıyı yakalamaya gayret eden Karel Kalıp, şirket başarısında en büyük payın çalışanlara ait olduğuna inanmakta ve her çalışanı ayrı bir değer olarak görerek güvenilir ve sorumlu bir işveren olma çabasını sürdürmektedir.

Bu yolda kendisini ve çevresini sürekli geliştiren, inovatif, değişime hızla uyum sağlayan yetenekleri bünyesine katarak, bu kişilerin doğru pozisyonlarda çalışmasını, mesleki bilgilerini arttırarak gelişmelerini ve tecrübe kazanmalarını sağlar.

Karel Kalıp, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin istediği kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. 

 

ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ

Karel Kalıp, lise, meslek yüksek okulu ve üniversite öğrencilerine yönelik staj, yüksek lisans yaparken çalışabilme, ödev ve bitirme projelerine destek olma, stajdan sonra işine devam etme uygulamaları ile öğrencilerin gelişimine destek verip, genç yetenekleri iş hayatına hazırlamaktadır. Üniversite sanayi iş birliğiyle öğrencilerin iş hayatını tanımaları ve iş deneyimi kazanmalarına katkıda bulunmak amacıyla gerek üniversitelerle yaptığı protokoller çerçevesinde gerekse birebir öğrenci başvurularını değerlendirerek hem okullara, hem öğrencilere, hem de sanayiye karşılıklı katma değer sağlayacak üniversite sanayi iş birliği çalışmalarını yürütmektedir.

Karel Kalıp, bu iş birliği çalışmalarına şirket bünyesinde tanıdığı olanakların yanı sıra okullarda gerçekleştirdiği panel ve seminerler, teknik geziler, derslere katılım gibi etkinliklerle de katkıda bulunarak, gençlerimizin yanında yer almaktadır.

ik@karelkalip.com.tr mail adresine e mail gönderilerek daha fazla bilgi edinilebilir.

FARKINDALIK YARATMAYI SEVİYORUZ..


Çalışma arkadaşlarımızın sosyal sorumluluk bilincini kalıcı hale getirmek için her sene belirli etkinliklerde bir araya geliyoruz ve çeşitli projelere destek oluyoruz.

“Bir çocuk bir umut” projesiyle başlayan destek projelerimiz, Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne desteğimizle devam etti. 2023 yılında hem İstanbul Yarı Maratonu hem de İstanbul Maratonu’nda iki derneği desteklemeyi başardık. Adım Adım öncülüğünde İstanbul Yarı Maratonu’nda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) adına yarıştık, İstanbul Maratonu’nda ise Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (KORUNCUK) adına yarıştık. Sosyal sorumluluk bilincini sürdürebilir hale getirmek için çalışma arkadaşlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

 

ARAMIZA KATILIN- İŞ BAŞVURUSU

Karel Kalıp ekibine katılmak istiyorsanız, lütfen ik@karelkalip.com.tr mail adresine CV’nizi paylaşınız. Tüm CV’ler, gizlilik prensipleri çerçevesinde tek tek incelenecek ve arşivlerimize eklenecektir.
Güncel iş pozisyonlarımızı https://www.kariyer.net/firma-profil/karel-kalip-sanayi-a-s-157830-120237 sitesinden takip edilebilir. Ayrıca bizlere Linkedin üzerinden de ulaşabilirsiniz.