Örnek sayfa

0
YILLIK TECRÜBE

8 YAŞINDAKİ AR-GE MERKEZİMİZ İLE GELECEĞİN ARAÇLARININ ÜRETİLMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

2019 Tedarikçi Zirvesi Yaptık

“VAZGEÇMEYECEĞİZ” mottosuyla çıktığımız kalıpçılık yolunda bir ilki daha gerçekleştirerek 2019 Tedarikçi Zirvesi düzenledik.

messe

MOULDING EXPO 2023

13-16 Mayıs'ta Almanya Stuttgart'ta gerçekleşen Moulding Expo fuarında siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

cheto

Yeni Makine Yatırımımız

Üretimde modernizasyon, verimlilik ve kalite anlayışımız çerçevesinde; bu yıl içinde devreye aldığımız CHETO marka 6 Eksen Derin Delik Delme ve Frezeleme Tezgahı’nı bünyemize kattık.

FORD Amerika, Karel Kalıp Ziyareti

8 Şubat tarihinde Dünyanın önde gelen ana sanayilerinden olan Ford Amerika ekibini firmamızda ağırladık. Gerçekleşen görüşmelerde ..

31 Ocak Dünya Gazetesi Röportajı

31 Ocak Dünya Gazetesi Röportajı

Genel Müdür'ümüz Sn. Refik DİRİ, DÜNYA Gazatesi'nin Ocak sayısına özel yayınladığı "kalıp eki" için bir röportaj verdi.

İş Mükemmeliği Projesini Başarıyla Tamamladık

İş mükemmelliği projesini başarıyla bitirmenin gururunu yaşıyoruz ve ilk günki azim ve kararlılıkla gelişim çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Farkındalık Yaratmayı Seviyoruz

Çalışma arkadaşlarımızın sosyal sorumluluk bilincini kalıcı hale getirmek için her sene belirli etkinliklerde bir araya geliyoruz ve çeşitli projelere destek oluyoruz.

“Bir çocuk bir umut” projesiyle başlayan destek projelerimiz, Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne desteğimizle devam etti. 2023 yılında hem İstanbul Yarı Maratonu hem de İstanbul Maratonu’nda iki derneği desteklemeyi başardık. Adım Adım öncülüğünde İstanbul Yarı Maratonu’nda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) adına yarıştık, İstanbul Maratonu’nda ise Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (KORUNCUK) adına yarıştık. Sosyal sorumluluk bilincini sürdürebilir hale getirmek için çalışma arkadaşlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Otomotiv sektöründe plastik şekillendirme kalıplarıyla, sürdürülebilir inovasyon ve mükemmeliyeti birleştirerek, Avrupa ve Rusya’da ilk tercih edilen marka olma serüvenine ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ

Otomotive en iyi kalitede ve yenilikçi kalıpları tutku ile sunmaktır.