Örnek sayfa

0
YILLIK TECRÜBE

4 YAŞINDAKİ AR-GE MERKEZİMİZ İLE GELECEĞİN ARAÇLARININ ÜRETİLMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

IMG-20190524-WA0013

MOULDING EXPO 2019

21-24 Mayıs'da Almanya Stuttgart'ta gerçekleştirilecek olan MoldingExpo fuarında siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

cheto

Yeni Makine Yatırımımız

Üretimde modernizasyon, verimlilik ve kalite anlayışımız çerçevesinde; bu yıl içinde devreye aldığımız CHETO marka 6 Eksen Derin Delik Delme ve Frezeleme Tezgahı’nı bünyemize kattık. Otomotiv sektörünün dinamikliği içinde, kaliteli kapasitemizi her geçen gün arttırmanın ve ürettiğimiz büyük ölçekli kalıplardaki işlem sürelerini azaltmanın gururu içerisindeyiz.

FORD Amerika, Karel Kalıp Ziyareti

8 Şubat tarihinde Dünyanın önde gelen ana sanayilerinden olan Ford Amerika ekibini firmamızda ağırladık. Gerçekleşen görüşmelerde ..

31 Ocak Dünya Gazetesi Röportajı

31 Ocak Dünya Gazetesi Röportajı

Genel Müdür'ümüz Sn. Refik DİRİ, DÜNYA Gazatesi'nin Ocak sayısına özel yayınladığı "kalıp eki" için bir röportaj verdi. ..

İş Mükemmeliği Projesini Başarıyla Tamamladık

İş mükemmelliği projesini başarıyla bitirmenin gururunu yaşıyoruz ve ilk günki azim ve kararlılıkla gelişim çalışmalarımıza devam edeceğiz.

METAL EXPO 2018

Çelik sektöründe önde gelen kurum ve kuruluşların temsil edildiği Metal Expo İstanbul fuarına; Dünya'da ve Türkiye özelinde kalıp sektörü ve çelik tedariğine ilişkin fırsatlar ve beklentileri konuştuk.

TOFAŞ’ tan KAREL KALIP’ a “İşbirliği Geliştirme Ödülü”

22 Mart 2016 günü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası tarafından gerçekleştirilen “Tedarikçi Bilgi Paylaşımı Toplantısı ve Ödül Töreni” kapsamında...

Sabancı Üniversitesi Sanayi Odaklı Projeler

Sabancı Üniversitesi’nin, üniversite-sanayi işbirliğine yeni bir boyut kazandırdığı Sanayi Odaklı Projeler’in ilk çıktıları 11 Mayıs 2017, Perşembe günü Sabancı Üniversitesi...

Farkındalık Yaratmayı Seviyoruz

Şirketimizde değerlerimizin çalışma hayatının ötesinde olduğunu biliyor ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi, yönetim anlayışımızın temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul ediyoruz. 

Ülkemizin  ve çocuklarımızın gelişimi ve ilerlemesi için sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyoruz.

“Bir çocuk bir umut” projesi

Kızılay desteğiyle gerçekleştirdiğimiz  “Kan Verme Günleri” 

Bağış kampanyaları

Spor ve müzik grupları, kültür gezileri, yeni yıl çekilişleri

 

VİZYONUMUZ

2023 yılına kadar Doğu Avrupa ve Rusya’da, plastik şekillendirmede ilk tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Otomotive en iyi kalitede ve yenilikçi kalıpları tutku ile sunmaktır.